Wstępny projekt Loklanego Programu Rewitalizacji Miasta Konin na lata 2016-2023

Szanowni Państwo,

Dnia 12 grudnia 2016 r. odbędzie się spotkanie warsztatowe dotyczące wstępnego, roboczego projektu Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Konin na lata 2016-2023.

Spotkanie odbędzie się w Centrum Organizacji Pozarządowych, przy ul. 3 Maja 1-3, od godz. 15.00. i stanowi kontynuację  spotkania warsztatowego, które miały miejsce 10 sierpnia 2016 r. oraz 6 października 2016 r.

Celem spotkania jest wspólne wypracowanie z mieszkańcami i wszystkimi grupami interesariuszy procesu rewitalizacji docelowej wersji dokumentu LPR. Poniżej prezentujemy wstępny projekt dokumentu LPR.

2016.12.02_projekt_dokumentu_lpr.pdf : Pobierz dokument

Spotkanie (a także prezentacja roboczego projektu dokumentu LPR) stanowi etap zaproszenia Państwa do współtworzenia z Urzędem Miejskim w Koninie docelowej wersji dokumentu.  Przedstawienie wstępnej wersji dokumentu ma na celu poznanie Państwa opinii i przemyśleń na temat dokumentu, ale także procesu rewitalizacji w mieście. Dlatego też serdecznie Państwa zapraszamy do wzięcia  udziału w spotkaniu, które odbędzie się 12 grudnia 2016 r.

Istnieje także możliwość zgłoszenia swoich propozycji oraz opinii za pośrednictwem ankiety internetowej, która dostępna jest pod linkiem: http://deltapartner.pl/konsultacje_lpr-konin/

Zachęcamy do wzięcia aktywnego udziału i współtworzenia Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Konin na lata 2016-2023.

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support