Ceremonia wręczenia nagród dla uczestników konkursu na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce”

Uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce” odbyło się 25 września 2020 roku w Sali Ratuszowej Urzędu Miejskiego w Koninie przy ul. Wiosny Ludów 6. Tego dnia wszyscy uczestnicy konkursu stawili się osobiście.

Nagrody wręczał zastępca Prezydenta Miasta Konina Paweł Adamów wraz z dyrektorem sklepu Leroy Merlin w Koninie Tomaszem Pawłowskim. Zgłoszenia konkursowe w I etapie oceniała komisja konkursowa.

Ostatecznie największa ilość polubień przez internautów wyłoniła zwycięzcę w kategorii ogród. Nagrody ufundowane zostały przez sklep Leroy Merlin w Koninie.

Zwyciężył Pan Andrzej Kisiel (525 polubień na facebook’u), który otrzymał stolik z krzesłami ogrodowymi wraz z lampionem.

II i III nagroda przypadła: Pani Jadwidze Olejnik (467 polubień na facebook’u) i Panu Józefowi Borowiakowi (208 polubień na facebook’u), którzy otrzymali leżaki z lampionami.

Natomiast wyróżnieni zostali: w kategorii ogród Pani Elżbieta Cichowlas (72 polubień na facebook’u), w kategorii balkon Pani Teodozja Michałowska, otrzymując hamaki z lampionami.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Uczestnikom konkursu gratulujemy oraz serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i mamy nadzieję, że w następnym roku weźmie w nim udział jeszcze więcej mieszkańców obszaru rewitalizacji Miasta Konina.

 

 

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support