Logo rewital Konin
 logo Konina
Logo rewital Konin
 logo Konina

Ceremonia wręczenia nagród dla uczestników konkursu na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce”

Uroczyste wręczenie nagród dla uczestników konkursu na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce” odbyło się 25 września 2020 roku w Sali Ratuszowej Urzędu Miejskiego w Koninie przy ul. Wiosny Ludów 6. Tego dnia wszyscy uczestnicy konkursu stawili się osobiście.

Nagrody wręczał zastępca Prezydenta Miasta Konina Paweł Adamów wraz z dyrektorem sklepu Leroy Merlin w Koninie Tomaszem Pawłowskim. Zgłoszenia konkursowe w I etapie oceniała komisja konkursowa.

Ostatecznie największa ilość polubień przez internautów wyłoniła zwycięzcę w kategorii ogród. Nagrody ufundowane zostały przez sklep Leroy Merlin w Koninie.

Zwyciężył Pan Andrzej Kisiel (525 polubień na facebook’u), który otrzymał stolik z krzesłami ogrodowymi wraz z lampionem.

II i III nagroda przypadła: Pani Jadwidze Olejnik (467 polubień na facebook’u) i Panu Józefowi Borowiakowi (208 polubień na facebook’u), którzy otrzymali leżaki z lampionami.

Natomiast wyróżnieni zostali: w kategorii ogród Pani Elżbieta Cichowlas (72 polubień na facebook’u), w kategorii balkon Pani Teodozja Michałowska, otrzymując hamaki z lampionami.

Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali pamiątkowe dyplomy i upominki.

 

Uczestnikom konkursu gratulujemy oraz serdecznie dziękujemy za wzięcie udziału w konkursie i mamy nadzieję, że w następnym roku weźmie w nim udział jeszcze więcej mieszkańców obszaru rewitalizacji Miasta Konina.