Logo rewital Konin
 logo Konina
Logo rewital Konin
 logo Konina

Full of Love – Festyn Integracyjny na Zakończenie Lata

Gwiazdą Festynu Integracyjnego na Zakończenie Lata organizowanego przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Koninie będzie Monika Kuszyńska. Impreza odbędzie się 15 września o godz. 16:00 na bulwarze. Współorganizatorem imprezy jest Fundacja na Rzecz Rozwoju Dzieci i Młodzieży Otwarcie.

Ponieważ impreza ma charakter integracyjny chcemy pokazać Wam jak na co dzień czują się osoby z niepełnosprawnościami. Będzie można wsiąść na wózek inwalidzki czy założyć okulary, aby na moment stać się osobą niedowidzącą.W trakcie festynu będą czekać na Was również różnorodne stoiska.

Chcemy prowadzić tego typu festyny na stałe, gdyż imprez integrujących różne środowiska nigdy nie jest za wiele. A to będzie pierwsza tego typu impreza, gdzie na scenie wystąpią osoby mniej lub bardziej sprawne, bo mimo pewnych różnic mamy te same talenty. Będziemy od siebie nawzajem czerpać entuzjazm i energię życiową !

Gwiazdą wieczoru będzie Monika Kuszyńska z zespołem – polska piosenkarka i autorka tekstów, wokalistka zespołu Varius Manx w latach 2000–2010, reprezentantka Polski w 60. Konkursie Piosenki Eurowizji (2015), która od kilku lat porusza się na wózku. Jako support wystąpią Skołowani, Ale Babki oraz Wojownicy Światła z MDK.

Zapraszamy całe rodziny !