Konkurs na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce”

Prezydent Miasta Konina ogłasza

otwarty konkurs na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce”

 

Opublikowany przez Konin. I love it. Sobota, 27 czerwca 2020

 

Chcemy uczynić naszą Starówkę piękniejszą. Uda się nam to osiągnąć tylko z pomocą Państwa. Jeżeli posiadacie zadbany i ładnie zagospodarowany ogród, balkon lub taras, którym chcielibyście się pochwalić i znajduje się na terenie Starówki – to zapraszamy do udziału.

W celu zgłoszenia udziału w konkursie należy wypełnić formularz i przesłać 3-5 zdjęć ogrodu, balkonu lub tarasu. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 lipca 2020 roku.

Konkurs będzie przebiegał w II etapach, ale ostatecznie największa ilość polubień przez internautów wyłoni zwycięzcę w każdej z kategorii (ogród, balkon lub taras).

Ogłoszenie wyników planowane jest do 7 września 2020 roku na fanpage`u Facebook Konin I love it. Natomiast uroczyste wręczenie nagród w połowie września 2020 roku.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep Leroy Merlin w Koninie, w tym:

– za I miejsca: stół + dwa krzesła oraz lampion

– za II miejsca: leżak

– za III miejsca: lampion i hamak

Formularz zgłoszeniowy z dołączonymi zdjęciami w formie cyfrowej, zapisanymi w formacie JPG o minimalnej kompresji, należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres: rewitalizacja@konin.um.gov.pl.             

 

Do pobrania formularz zgłoszeniowy:

Zał.-nr-1.docx : Pobierz dokument

Regulamin-konkursu-1.pdf : Pobierz dokument

Zał.-nr-1.pdf : Pobierz dokument

Zał.-nr-2.pdf : Pobierz dokument

 

 

 

 

 

 

 

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support