Konkurs na najlepszy produkt/usługę na obszarze rewitalizacji “Starówka” rozstrzygnięty!

Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” laureatem konkursu pn. „Najlepszy produkt/usługa na obszarze rewitalizacji „Starówka”! W głosowaniu internetowym na szkołę znajdującą się przy ul. Juliusza Słowackiego 12 oddano 1709 głosów.

Nagrodę – certyfikat oraz voucher na miesięczną  usługę promocyjną w lokalnych mediach o wartości 4 852,38 zł. – Marlena Brzezińska-Stawicka, właścicielka szkoły odebrała z rąk prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego

Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” uzyskała 24,49% wszystkich głosów w głosowaniu, które przeprowadzono w dniach od 12-20.11.2020 r. na fanpage`u Facebook Miasta Konina: Konin. Tu płynie energia. Łącznie wzięło w nim udział 6979 osób.

Szkoła wokalno-aktorska “FAMA” jest pierwszą prywatną placówką edukacyjną skupiającą się na nauce śpiewu i aktorstwa w Koninie. Praca szkoły oparta jest na najnowszych technikach wokalnych – do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie bowiem różnią się oni od siebie wiekiem i umiejętnościami. W ofercie szkoły znajdują się również warsztaty i szkolenia dla nauczycieli z zakresu emisji i higieny głosu.

Przypomnijmy, iż o tytuł Najlepszego produktu/usługi na obszarze rewitalizacji „Starówka” 2020 ubiegało się 15 podmiotów gospodarczych funkcjonujących w obszarze rewitalizacji. Celem konkursu jest  promocja podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą na obszarze rewitalizacji “Starówka” poprzez wybór najlepszej jakościowo oferowanej usługi lub produktu.

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support