Logo rewital Konin
 logo Konina
Logo rewital Konin
 logo Konina

Konkurs na najlepszy produkt/usługę na obszarze rewitalizacji “Starówka” rozstrzygnięty!

Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” laureatem konkursu pn. „Najlepszy produkt/usługa na obszarze rewitalizacji „Starówka”! W głosowaniu internetowym na szkołę znajdującą się przy ul. Juliusza Słowackiego 12 oddano 1709 głosów.

Nagrodę – certyfikat oraz voucher na miesięczną  usługę promocyjną w lokalnych mediach o wartości 4 852,38 zł. – Marlena Brzezińska-Stawicka, właścicielka szkoły odebrała z rąk prezydenta Konina Piotra Korytkowskiego

Szkoła Wokalno-Aktorska „FAMA” uzyskała 24,49% wszystkich głosów w głosowaniu, które przeprowadzono w dniach od 12-20.11.2020 r. na fanpage`u Facebook Miasta Konina: Konin. Tu płynie energia. Łącznie wzięło w nim udział 6979 osób.

Szkoła wokalno-aktorska “FAMA” jest pierwszą prywatną placówką edukacyjną skupiającą się na nauce śpiewu i aktorstwa w Koninie. Praca szkoły oparta jest na najnowszych technikach wokalnych – do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie bowiem różnią się oni od siebie wiekiem i umiejętnościami. W ofercie szkoły znajdują się również warsztaty i szkolenia dla nauczycieli z zakresu emisji i higieny głosu.

Przypomnijmy, iż o tytuł Najlepszego produktu/usługi na obszarze rewitalizacji „Starówka” 2020 ubiegało się 15 podmiotów gospodarczych funkcjonujących w obszarze rewitalizacji. Celem konkursu jest  promocja podmiotów gospodarczych prowadzących działalność gospodarczą na obszarze rewitalizacji “Starówka” poprzez wybór najlepszej jakościowo oferowanej usługi lub produktu.