LPR – Koniec naboru

Pragniemy poinformować, iż zakończyliśmy nabór projektów do Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Konina na lata 2016-2023.

W ramach pierwszego naboru do Urzędu Miejskiego w Koninie wpłynęło 47 projektów. Konsultacje społeczne, które odbyły się 6 października 2016 r. umożliwiły zapoznanie się z wszystkimi złożonymi projektami oraz ich zaopiniowanie. W wyniku konsultacji ogłoszony został także dodatkowy nabór na projekty miękkie, które powinny być powiązane ze złożonymi w ramach pierwszego naboru projektami infrastrukturalnymi.

W związku z wydłużeniem naboru do Urzędu Miejskiego w Koninie wpłynęły 4 nowe projekty, a 3 z wcześniej złożonych zostały przez projektodawców wycofane. Konsultacje społeczne umożliwiły także nawiązanie współpracy pomiędzy interesariuszami procesu rewitalizacji, co zaowocowało złożeniem projektów partnerskich lub/oraz komplementarnych względem siebie. Ostatecznie, w ramach naboru do Lokalnego Programu Rewitalizacji Miasta Konina na lata 2016-2023 złożono 16 projektów. Lista projektów jest dostępna poniżej.

Obecnie pracujemy nad przygotowaniem finalnej wersji dokumentu, który zostanie zaprezentowany Państwu w ramach konsultacji społecznych. Już dziś serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konsultacjach. Termin konsultacji społecznych, po jego ustaleniu zostanie podany na stronie internetowej Urzędu Miejskiego w Koninie.

2106.11.03_lpr_lista_projektow.pdf : Pobierz dokument

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support