Przedłużony Konkurs na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce”

Z uwagi na okres wakacyjny oraz umożliwieniu uczestniczenia większej ilości mieszkańców obszaru rewitalizacji Miasta Konina w konkursie na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce” został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń. 

Jeżeli posiadacie zadbany i ładnie zagospodarowany ogród, balkon lub taras, którym chcielibyście się pochwalić i znajduje się na terenie Starówki – to zapraszamy do udziału.

Konkurs będzie przebiegał w II etapach, ale ostatecznie największa ilość polubień przez internautów wyłoni zwycięzcę w każdej z kategorii (ogród, balkon lub taras).

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród planowane jest we wrześniu 2020 roku na fanpage`u Facebook Konin I love it. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep Leroy Merlin w Koninie, w tym:

– za I miejsca: stół + dwa krzesła oraz lampion

– za II miejsca: leżak

– za III miejsca: lampion i hamak

Zainteresowany udziałem w konkursie? Jeśli tak, to: wypełni formularz i prześlij od 3-5 zdjęć ogrodu, balkonu lub tarasu do 29 sierpnia 2020 roku w formie cyfrowej, zapisanymi w formacie JPG o minimalnej kompresji na adres: rewitalizacja@konin.um.gov.pl .

Formularz zgłoszeniowy

Zał.-nr-1.docx : Pobierz dokument

Wykaz ulic wchodzących w obszar rewitalizacji “Starówka”

Zał.-nr-2.pdf : Pobierz dokument

Regulamin konkursu

Regulamin-konkursu.pdf : Pobierz dokument

Opublikowany przez Konin. I love it. Sobota, 27 czerwca 2020

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support