Logo rewital Konin
 logo Konina
Logo rewital Konin
 logo Konina

Przedłużony Konkurs na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce”

Z uwagi na okres wakacyjny oraz umożliwieniu uczestniczenia większej ilości mieszkańców obszaru rewitalizacji Miasta Konina w konkursie na „Najładniejszy ogród/ balkon/ taras na Starówce” został przedłużony termin nadsyłania zgłoszeń. 

Jeżeli posiadacie zadbany i ładnie zagospodarowany ogród, balkon lub taras, którym chcielibyście się pochwalić i znajduje się na terenie Starówki – to zapraszamy do udziału.

Konkurs będzie przebiegał w II etapach, ale ostatecznie największa ilość polubień przez internautów wyłoni zwycięzcę w każdej z kategorii (ogród, balkon lub taras).

Ogłoszenie wyników i wręczenie nagród planowane jest we wrześniu 2020 roku na fanpage`u Facebook Konin I love it. Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody ufundowane przez sklep Leroy Merlin w Koninie, w tym:

– za I miejsca: stół + dwa krzesła oraz lampion

– za II miejsca: leżak

– za III miejsca: lampion i hamak

Zainteresowany udziałem w konkursie? Jeśli tak, to: wypełni formularz i prześlij od 3-5 zdjęć ogrodu, balkonu lub tarasu do 29 sierpnia 2020 roku w formie cyfrowej, zapisanymi w formacie JPG o minimalnej kompresji na adres: rewitalizacja@konin.um.gov.pl .

Formularz zgłoszeniowy

Zał.-nr-1.docx : Pobierz dokument

Wykaz ulic wchodzących w obszar rewitalizacji “Starówka”

Zał.-nr-2.pdf : Pobierz dokument

Regulamin konkursu

Regulamin-konkursu.pdf : Pobierz dokument

Opublikowany przez Konin. I love it. Sobota, 27 czerwca 2020