REWITALIZACJA KONIŃSKIEJ STARÓWKI – FILM

W grudniu 2019 roku zakończono realizacje projektu modelowej rewitalizacji miasta pn. “Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem”. Nie oznacza to jednak, że zakończył się sam proces rewitalizacji miasta, który jest działaniem wieloetapowym i wielopłaszczyznowym.

Wdrożenie projektu umożliwiło nam kompleksowe przygotowanie merytoryczne, do realizacji założeń Lokalnego Programu Rewitalizacji. Realizowane były przedsięwzięcia, które miały na celu wesprzeć rozwój firm z obszaru rewitalizacji „Starówka”. W zakresie projektu „Smacznie na Starówce” realizowane były działania promocyjne, organizowane i przeprowadzane wywiady z przedsiębiorcami z branży gastronomicznej na obszarze rewitalizacji „Starówka”. Natomiast celem przedsięwzięcia dotyczącego indywidualnego doradztwa dla przedsiębiorców było rozwiązanie konkretnych problemów związanych z funkcjonowaniem firmy, zaś jego efektem opracowanie lub wdrożenie określonych usprawnień i działań w obszarze objętym usługą doradztwa.

Kontynuacja wspólnych spotkań i integracji społeczności lokalnej oraz innych działań, z uwagi na obecną sytuację, musi zostać na pewien moment odłożona w czasie. Wierzymy jednak, że kiedy sytuacja się unormuje, powrócimy do działań z jeszcze większą energią i zapałem!

Zapraszamy Państwa w krótką podróż filmową po projekcie, w którym przedstawione zostały założenia rewitalizacji miasta i realizowane przedsięwzięcia.

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support