Spotkanie dotyczące rozwoju gospodarczego na obszarze rewitalizacji „Starówka” – 28 września 2017 r.

W ramach projektu „Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem”, w 2017 r. zaplanowano cykl
7 spotkań dotyczących tematyki rewitalizacji. Spotkania są organizowane przez Konińską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

Spotkanie dotyczące rozwoju gospodarczego na obszarze rewitalizacji „Starówka” odbędzie się 28 września 2017 r., w Sali Ratuszowej (ul. Wiosny Ludów 6),  o godz. 18.00 i będzie czwartym z cyklu spotkań.

Na spotkaniu rozmawiać będziemy o sytuacji gospodarczej na obszarze rewitalizacji „Starówka” oraz możliwościach jego ożywienia.  Dowiemy się, jakie bariery występują w prowadzeniu działalności na obszarze rewitalizacji „Starówka”, oraz poszukamy odpowiedzi na pytanie, co zrobić, aby przedsiębiorstwa na tym obszarze mogły się rozwijać.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu,  w szczególności przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji “Starówka”.

Poniżej znajduje się agenda spotkania.

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)
Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support