Spotkanie dotyczące świadomości historycznej koninian jako czynnika integrującego w ramach procesu rewitalizacji – 15 listopada 2017 r.

W ramach projektu „Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem”, w 2017 r. zaplanowano cykl
7 spotkań dotyczących tematyki rewitalizacji. Spotkania są organizowane przez Konińską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

Spotkanie dotyczące świadomości historycznej koninian jako czynnika integrującego w ramach procesu rewitalizacji odbędzie się 15 listopada 2017 r., w Auli I Liceum Ogólnokształcącego im. T. Kościuszki w Koninie (ul. Adama Mickiewicza 14), o godz. 16.00.

Podczas spotkania rozmawiać będziemy o identyfikacji i tożsamości lokalnej w ramach procesu rewitalizacji. Dowiemy się, jaka jest świadomość historyczna Koninian oraz, w jaki sposób może się przyczynić do integracji mieszkańców obszaru rewitalizacji „Starówka”. Poznamy narzędzia rewitalizacji w kontekście tożsamości historycznej.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, szczególnie mieszkańców obszaru rewitalizacji „Starówka”, organizacje pozarządowe, nauczycieli i przedstawicieli instytucji kultury.

W załączeniu agenda spotkania.

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)
Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support