Spotkanie pn. „Proces rewitalizacji wsparciem dla przedsiębiorców” – 29 listopada 2017 r., Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie.

W ramach projektu „Rewitalizacja konińskiej Starówki – opracowanie lokalnego programu rewitalizacji na lata 2016-2023 wraz z modelowym pilotażem”, w 2017 r. zaplanowano cykl
7 spotkań dotyczących tematyki rewitalizacji. Spotkania są organizowane przez Konińską Izbę Gospodarczą przy współpracy z Urzędem Miejskim w Koninie.

Spotkanie dotyczące procesu rewitalizacji jako wsparcia dla przedsiębiorców odbędzie się
29 listopada 2017 r., w Centrum Organizacji Pozarządowych w Koninie (ul. 3 Maja 1-3), o godz. 17.00 i będzie ostatnim z cyklu spotkań organizowanych w 2017 r.

Podczas spotkania rozmawiać będziemy o sytuacji gospodarczej na obszarze rewitalizacji „Starówka” oraz możliwościach jej ożywienia. Tematyka spotkania będzie nawiązywała do spotkania, które miało miejsce 28 września 2017 r.

Zachęcamy do wzięcia udziału w spotkaniu, w szczególności przedsiębiorców z obszaru rewitalizacji “Starówka”.

Poniżej zamieszczamy agendę spotkania.

GDE Error: Error retrieving file - if necessary turn off error checking (404:Not Found)

Czytacz treści Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support